..:: Ad-Min Solutions B.V. ::..
 Winkelwagen    Totaal : €  0,00
     U heeft 1530 item(s) in uw wagen geplaatst.
   
 
     |    Home    |    Winkelwagen    |    Magazijn opruiming    |    Contact    |    Cisco Apparatuur    |    Warranty    |    
   
 
 
 
Informatie
Fibre Channel Optical shortwave GBIC Made by Vixel 1Gbps SC connector, Multimode. For use in switches, hubs, hba's, RAID subsystems and other Fibre Channel components.

It works in Brocade 2xxx switches, Vixel and Emulex 1Gbps FC HUBs, Qlogic/EMC switches, various 1Gbps FC HBA's and many 1Gbps storage enclosures and SAN routers.

Technische Informatie
Compaq part nr: 234458-001
Hetzelfde als: 21H9814, 21H9772, 23L3336, 21H9872, FE-09086-01, 370-2303-02, 370-2303-03, OE1063SW, 370-3975, 370-4379, 234456-002 en 234456-003

Prijs: : €  0,00
Toevoegen aan winkelwagen
 

Artikelnummer : 708
Staat : Bel voor een prijsopgave ==> 0528-246012 <==
Voorraad : 10
Partnummer : 234458-001
Gewicht : 0 kg